2021-11-28

Sekmadieniui

 

    Vakar po beveik dviejų metų apturėjau viršutinių kvėpavimo takų uždegimą - radosi kosulys, kūno temperatūra iki 37,2 ir ir šiaip prie lovos traukė filmų žiūrėt :) Skonio/kvapo receptoriai liko normalūs, badalo nesugadinta imuninė sistema per naktį padarė viską, kad šiandien ir dar keletą dienų kosydamas bronchus pravalyčiau ir stočiausi ant kojų.
   Jei ne sukeltas C19 šaršalas, patylėčiau ir tiek.
  

 * * *

   Šiandien lapkričio 28 diena. Lygiai prieš 30 metų (buvo ketvirtadienis) kuklios valdžiukų apgaulės metu pakliuvau atlikt kario tarnybos į Pravieniškes.
   Nepilną pusmetį bokštelyje sargavau, likusį laiką "faze" patapau - elektriku/signalizacijos prižiūrėtoju.

naujokas (pankas dešinėje) šalia tiesioginio viršininko.
Bombėjus (Pravieniškės), 1992 metai.

    Uniforma - žalios spalvos tarybinė afgankė, maikutes nešiojom kokias kas turėjo, pvz anuomet mane šildė švogerio dovanota jūrinė telniaškė. Batų buvo visokių. Pvz man duoti suvarstomi mentovski batukai sulūžo per padą, pusmečio neatlaikė. Tada gavau pripjautus kerzus. Dvi dienas pasikankinau, išmečiau nafig ir pradėjau nešiot dėvėtus pritrumpintus tarybinius kerzakus. Tik į tarnybos pabaigą gavau iš baigusio tarnaut bendražygio suvarstomus batukus. Su pastaraisiais dar ilgą laiką pankavau ir po kariuomenės. 
    Beje, nuotraukoje matomas diržas iki šiol palaiko kai kurias mano kelnes :)

 

 * * *