2021-11-20

Apie info sklaidą

  


   Gyvenam tokiais laikais, kai ieškant ir neieškant informacijos šaltinių turime daugiau nei per akis ir smegenis. Bėda tame, kad vieni šaltiniai radosi be išorinės paramos, kiti, seni/klasikiniai tarpsta be įtampos nuo ano amžiaus ir vargo nemato.

   Ir senieji šiais pokyčių laikais pasidarė gerai aprūpinta "baba" be pretenzijų į neutralų aktualijų nušvietimą visuomenei, bu kam draskytis, kai finansavimas garantuotas nežiūrint į kuriamų produktų kokybę:


   Tos TV informacijos neseku, laidų nežiūriu, bet anie gerai laikosi ir vargo nemato. Būtų man poxui dėl to, jei ne faktas, kad LRT gyvena ir iš mano algos to net neatsiklausę :O

  Imamės matematikos (mokslo, kuris netoleruojamas dabartinės valdžios aplinkoje):


   53 mln. dalinam iš 1,4 mln. ap.drab. - lygu 37 eu. su kapeikom dirbančiam, Lietuvai nešančiam pridėtinę vertę piliečiui.

   37 eu. metams nuo kiekvieno gabaus, darbingo už propagandinę abejotinos vertės žiniasklaidą be teisės to atsisakyti?
   Čia kaip su PSD - valdžia pripirko vakcinų ir testų c19 ligos sekimui už mūsų pinigus, bet nuo š.m. gruodžio 1 d., už tą patį darbo žmonės, norėdami likti dalbajobais viešai, turės sumokėti ANTRĄ KARTĄ!

   Gerai, kad esu nuovokus, galiu rinktis ir turiu priemonių kažką daryt kitaip.

  O čia du neprivalomi vieši naujienų šaltiniai, kuriuos seku ir jais pasitikiu:

p.s. 


* * *

Kas nemeluoja, tas ir stiprus.
Kas stiprus, tas ir tikras:   Landsberginiai, 3,14zda pareina jums, Lietuvos išdavikai :)

   Čia tik Vilnius "pajudėjo".

   Po 12.28 vaikų vakcinavimo reikalais provincija taip pasirūpins, kad lansberginiams teks pagalvot apie emigraciją.
Kitaip jums, parazitai, bus skirta kita vieta už jūsų veiklą - 5-12 metų ne vienam politikui yra vertas nuosprendis (pvz., už duotos priesaikos sulaužymą ir galimai kenksmingą veiką prieš valstybę) "pasėdėt" man žinomose Pravieniškėse ("Bombejuje") nebūtinai jiems tinkamoje kompanijoje.


     A kam daba lengva, jei nesi 3,14deras? :D


 * * *