2021-10-07

C19 afiša

 

 

  
Soriukas už tokią temą, bet "Karštas ruduo 2021" bent jau man pradeda kaisti.


Žiūrim ką turim ir kuo galima pasitikėti:


 * * *

    Dėl viso pikto pasitikrinau kraują. Dabar man ramu - nesirgau, nesergu ir sirgt nesiruošiu jūsų c19 problemomis :)

  

 Ta proga visus sveikos nuovokos žmones Lietuvos prašau labai atsargiai vertinti esamos fašistinės vyr/moteriausybės nurodymus ir įsakus, kurie jau seniai lenkiasi ne tik su logika, bet ir su LR Konstitucija:

   A jūs, lietuviai,  badykitės, jei neturit smegenų, savigarbos ir dar ko nors.


   Lietuviai, žinoma ne žydai, jie kitaip išdulkinti, bet ne maklaudų giminės yra vienok.
Izraelio mirtingumo statistika, liečianti paskiepytus asmenis:


* * *

   Vakar kažkaip nugirdau vieną įdomų dalyką, liečiantį (kaip sako Vilniaus rezervato pridurkai) naratyvą, susijusį su LT vyriausybės primestais piliečių teisių ribojimais taip vadinamos ekstremalios situacijos, susijusios su covid19 atvejais Lietuvoje.

  Daugelis ribojimų kertasi ne tik su LR Konstitucija, bet ir su sveika logika.
Geri žmonės pasiūlė viską "matyt" neloginiu suvokimu. Tai vadinama dzen  praktika (pvz, "Didysi Kvadratas neturi Kampų").

  Kiti, rimtesni, pasiūlė nuasmeninti dabartinių veiksmų vykdytojus ir vietoj konkrečių pavardžių (Putinas, Bidėnas, Šimonytė, Nausėda, Landsbergis ir panašiai) įrašyti "nežemiškos civilizacijos atstovas - ateivis".

   Taip vadinamas naratyvas tada pasikeis kapitaliai - negi bevaikiams ateiviams rūpi mūsų tikra sveikata ir kokybiškas gyvenimas mūsų Žemėje?
Ateiviams rūpi, kaip tikrus Žemės gyventojus paverst ūkiais, burbulais, ligoniais, svetimais sau patiems ir izoliuotais fermose ar lageriuose JŲ poreikių tenkinimui.

   Mano brolis tikras ar visi kiti, broliais viens kitą laikantys, niekada nedarys dirbtinio skirstimo į vaxerius ir antivaxerius - mūsų Planeta per maža šitam :)

   Kas tikra - tas gyva ir kartais skaudu.
Kas dirbtina - kvepia pinigais.
Ir
Svetimais.


   Nelabai linkęs bet kokį vaxerių fiureriuką laikyt ufo'nautu, bet protinė mankšta tokia tematika visokeriopai naudinga :)

  
p.s. žmoniškas pozityvas: